21 EDYCJA KONKURSU

Patronat Honorowy

Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska

Sponsorzy Konkursu

Partner Gali

Patroni Medialni

Partnerzy

Aktualności

Zapraszamy do rejestracji w konkursie Regulamin XX Edycji Konkursu  …

Dowiedz się więcej

Udział w Konkursie daje Państwu wymierne korzyści marketingowe i wizerunkowe:

Logo konkursu

Posługiwanie się logotypem Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz nowym, specjalnie przygotowanym logotypem Konkursu Świat Przyjazny Dziecku na wyróżnionych lub nagrodzonych produktach. Logo KOPD jest rozpoznawalnym znakiem i gwarancją marki organizacji, działającej od 1981 roku na rzecz dzieci i ich rodzin. Logo Konkursu zostało wykreowane przez Andrzeja Pągowskiego.

OZNACZENIE_PRODUKTU

Oznaczanie produktu

Każdy produkt ( książka, zabawka, miejsce, strona internetowa), ma prawo używać logotypu Konkursu i KOPD przez rok od czasu nadania tytułu.

wspolpraca-z-kopd

Współpraca z KOPD

Współpraca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka w zakresie rozpowszechniania informacji o nagrodzonych i wyróżnionych produktach/miejscach / portalach. Do tej pory KOPD współorganizowała z Laureatami kampanie, eventy, specjalne wydarzenia poświęcone promocji konkretnych książek, wydarzeń czy idei.

PROMOWANIE-PRODUKTU

Promowanie produktów

Laureaci Konkursu, nagrodzone i wyróżnione produkty, są promowane dzięki współpracy z patronami medialnymi, agencją PR i agencją reklamową.

 

INFORMACJE

Informacje o produktach

Rozpowszechnianie informacji o Państwa produktach /portalach na łamach magazynów, pism, portali i mediów Partnerskich konkursu. Oferujemy możliwość przygotowania recenzji przez blogerów, współpracujących przy Konkursie.

referencje

Referencje

Na życzenie Laureata, przygotujemy referencję produktu nagrodzonego czy też wyróżnionego.

współpraca-z-blogerami

Współpraca z blogerami

Recenzja napisana przez Annę Oka – członka Kapituły na blogu zabawkator.pl

konkurs

Konkurs

Zorganizowanie konkursu internetowego z produktami przyjaznymi dzieciom

statuetka

Statuetka

Pamiątkowy Dyplom i Statuetka

GALA

Gala

Każdą edycję Konkursu kończy uroczysta Gala z udziałem Laureatów, osób znanych i lubianych. Gala organizowana jest co roku w pięknych miejscach: Pałacu na Wodzie, Zamku Ujazdowskim, Teatrach, Centrum Rozrywkowym Hula- Kula, Pałacu Senatorskim. Jest to wspaniała okazja do spotkania, wręczenia dyplomów i spotkania w gronie ekspertów, Przyjaciół.