ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU

Od blisko dwóch dekad pomagamy rodzicom i opiekunom w coraz lepszym wyborze książek, zabawek i miejsc dla dzieci. Trwa już XXII edycja Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” – unikalnego i jednego z najstarszych projektów Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

Celem Konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów, miejsc, inicjatyw i portali dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz wrażliwość estetyczną dziecka. KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty: książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

– Towarzyszymy dzieciom na każdym etapie rozwoju, wspierając rodziców i opiekunów, dostarczając wiedzy i porad. Konkurs Świat Przyjazny Dziecku to kolejny sposób, by budować bezpieczny, pełen dobrych wartości świat dla najmłodszych. Konkurs ma już 22 lata, więc czas na nowe wyzwania– mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR i Promocji KOPD.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONKURSIE JEST TAK ISTOTNY?

Udział w Konkursie to nie tylko walor edukacyjny i możliwość prezentacji produktów, ale przede wszystkim realna pomoc – wsparcie, poprzez dokonanie opłaty konkursowej, codziennej pracy KOPD na rzecz potrzebujących dzieci i ich rodzin. Środki finansowe przeznaczane są na działania statutowe KOPD, czyli:

– bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną;

– diagnozę dzieci wykorzystywanych seksualnie;

– mediacje rodzinne; terapię psychologiczną dziecka i rodziny;

– porady prawne;

– porady psychologiczno-pedagogiczne;

– pozostałe działania statutowe.

Konkursem zainteresowały się media, rodzice, opiekunowie i nade wszystko: same firmy. Duże zainteresowanie konkursem sprawia, że możemy pomagać jeszcze skuteczniej, jeszcze lepiej. Dziękujemy!

Korzyści z uczestnictwa w Konkursie

Udział w Konkursie daje Państwu wymierne korzyści marketingowe i wizerunkowe:

Logo konkursu

Posługiwanie się logotypem Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz nowym, specjalnie przygotowanym logotypem Konkursu Świat Przyjazny Dziecku na wyróżnionych lub nagrodzonych produktach. Logo KOPD jest rozpoznawalnym znakiem, a logo Konkursu zostało w tym roku odświeżone.

Oznaczanie produktu

Prawo do oznaczenia nagrodzonego produktu zaprojektowaną przez Komitet naklejką informującą o wyróżnieniu w Konkursie – znak jakości pozwalający na lepsze wyeksponowanie produktu.

Współpraca z KOPD

Prawo do oznaczenia nagrodzonego produktu zaprojektowaną przez Komitet naklejką informującą o wyróżnieniu w Konkursie – znak jakości pozwalający na lepsze wyeksponowanie produktu.

Promowanie produktów

Promocja Państwa produktów w naszych social mediach oraz stronie internetowej Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Informacje o produktach

Rozpowszechnianie informacji o Państwa produktach /portalach na łamach magazynów, pism, portali i mediów Partnerskich konkursu

Referencje

Referencje/recenzja nagrodzonego lub wyróżnionego produktu /portalu w formie artykułu tematycznego przygotowanego przez eksperta – członka Kapituły lub psychologa zespołu specjalistów KOPD

Statuetka

Pamiątkowy Dyplom i Statuetka

Gala

Udział w gali finałowej konkursu Świat Przyjazny Dziecku